My Wish....
Iti place distractia?^^..Iti place ..Nu???Pe forumul nostru distractia e in top...Tot ce trebuie sa fac ie sa te inregistrezi!

Iti place sa te distrezi...huh..???Iti place rpg-ul..Nu?Atunci intra in lumea noastra..Cu un singur CLIK,poti deveni unul de-al nostru..Nu mai astepta si inregistreaza-te..^^

HomePortalSearchRegisterLog in
Welcome...dragi vizitatori...sper ca va aveti distra pe forumul meu RPG!

Personaje preferate

Go down 
AuthorMessage
Kayura
ﻵ¤Seduction of bloody roseﻵ¤
Kayura

Numarul mesajelor : 252
Reputatie : 1
Data de inscriere : 26/06/2009

Personaje preferate Empty
PostSubject: Personaje preferate   Personaje preferate Icon_minitimeMon Jun 29, 2009 4:28 am

Ce personaje va plac din animeul Nana?Eu sincera sa fiu mai toate,dintre fete imi plac amandoua Nanele(sa zic asa) Personaje preferate 793635 Dar mai mult Nana Komatsu,este mai amuzanta.Dintre baieti,imi place de Lacatzel,asa ii zic eu Personaje preferate 814620 adica de Ren.
Restu pentru mine sunt secundari,dar imi plac.
Back to top Go down
Kitsune Kurama
† Evil † Girl †
Kitsune Kurama

Capricorn Rat
Numarul mesajelor : 685
Reputatie : 10
Data de inscriere : 26/05/2009
Varsta : 23
Localizare : ...Acolo unde esti si tu..

Personaje preferate Empty
PostSubject: Re: Personaje preferate   Personaje preferate Icon_minitimeTue Jun 30, 2009 5:26 am

Pai..mie imi place de Osaki..dar si Hachi e draguta..Nu-mi place se prostu' de ala care a inselat-o pe hachi cu sachiko Personaje preferate 457589 ...Ren e asa..un baiat ..dragut si el..Mai este si Shin ...in rest..im plac si aia.. Personaje preferate 874480

Personaje preferate
Back to top 
Page 1 of 1