My Wish....
Iti place distractia?^^..Iti place ..Nu???Pe forumul nostru distractia e in top...Tot ce trebuie sa fac ie sa te inregistrezi!

Iti place sa te distrezi...huh..???Iti place rpg-ul..Nu?Atunci intra in lumea noastra..Cu un singur CLIK,poti deveni unul de-al nostru..Nu mai astepta si inregistreaza-te..^^

HomePortalSearchRegisterLog in
Welcome...dragi vizitatori...sper ca va aveti distra pe forumul meu RPG!

Recent inviata, acum si aterizez!!

Go down 
AuthorMessage
LunatiQ
¤Death Rose¤
LunatiQ

Numarul mesajelor : 8
Reputatie : 0
Data de inscriere : 29/06/2009

Recent inviata, acum si aterizez!! Empty
PostSubject: Recent inviata, acum si aterizez!!   Recent inviata, acum si aterizez!! Icon_minitimeMon Jun 29, 2009 2:21 am

Heya..numele meu e secret..etto..unii ma stiu de pe alte forumuri ca Yume ^^" well..ce sa mai zic.sunt din Aiud..boring city ~~"..imi plac multe anime'uri cum ar fi : Bleach, rosario+vampire, death note, blood+, naruto, gravitation, paradise kiss, FMP, FMA, Jigoku Shoujo, kaleido star...etc (nu mai im vin altele in minte pe moment ^^")
Asa muzica pe care o ascult:
-J-rock
-Rock
-Pop(rar ^^)
-Hip-hop...
Trupe: hm..Good Charlotte, Linkin Park, Simple Plan, An Cafe, The gazzete, three days grace, green days etc
Filme: imi plac cele horror..dar si comediile...imi place sa rad...
Carti: nu prea citesc..prefer sa fac altceva..sau mai citesc fic-uri
Ce imi place sa fac: sa desenez...sa ma dau cu rolele, cu bicicleta,cu skate'u...sa navighez pe net...sa ascult muzica, sa ies cu prietenii..sa fac pe nebuna : ))
Cateva lucruri despre mine: Sum o fire prietenoasa, amabila, sufletista, de incredere,nebuna, zapacita, impulsiva...desi am invatat sa ma mai calmez..cred...oricum prefer in ultimu' timp sa nu ma mai arat^^...
Imi ajut prietenii la nevoie...pot fi o prietena, dar si o dusmanca pe cinste. Cand ma enervez ar fi bine sa nu-mi stea nimeni in cale..*si asta nu o zis-o je...ci prietenii care ma cunosc si care m-o vazut nervoasa...^^*
Now..i hate: sa fiu mintita...sa se profite de mine, dar de obicei imi dau seama mai devreme sau mai tarziu^^", sa fiu copiata. Nu-mi plac prieteni falsi..prefer unul singur, dar adevarat...
Cam atat despre mine...daca mai aveti intrebari nu ezitati sa puneti...
Back to top Go down
Aisha
ﻵ¤Bloody butterflyﻵ¤
Aisha

Numarul mesajelor : 10
Data de inscriere : 28/06/2009

PostSubject: Re: Recent inviata, acum si aterizez!!   Recent inviata, acum si aterizez!! Icon_minitimeMon Jun 29, 2009 2:23 am

mamiii ce bine ca ai sosit :X:X cat te iubesc eu pe tine >Very Happy< sa stii ca inca nu l-am gasit pe tati da' inca il caut Smile) aha and welcome here happy posting and have fun mamita mea ^.^
Back to top Go down
http://toxic-passion.fullboards.com
LunatiQ
¤Death Rose¤
LunatiQ

PostSubject: Re: Recent inviata, acum si aterizez!!   Recent inviata, acum si aterizez!! Icon_minitimeMon Jun 29, 2009 2:30 am

hehe, thanks pentru welcome, bebelu' meu..il vei gasi tu..sper -.-" sa stii ca nu astept 1500 de ani Smile)
Back to top Go down
~*~MoonShine~*~
BlackRose
BlackRose
~*~MoonShine~*~

Sagittarius Pig
Numarul mesajelor : 292
Reputatie : 5
Data de inscriere : 08/06/2009
Varsta : 24
Localizare : Wonderland

PostSubject: Re: Recent inviata, acum si aterizez!!   Recent inviata, acum si aterizez!! Icon_minitimeMon Jun 29, 2009 4:16 am

Welcome Yume!
Happy Posting&Have Fun!
Deci si tu esti cafekko, care e preferatul tau din An Cafe?
Back to top Go down
LunatiQ
¤Death Rose¤
LunatiQ

PostSubject: Re: Recent inviata, acum si aterizez!!   Recent inviata, acum si aterizez!! Icon_minitimeFri Jul 24, 2009 12:34 am

mda, si eu sunt..and, gomen pentru ca nu am mai intrat T.T" well, preferatul meu e Miku and Kanon :X:X
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: Recent inviata, acum si aterizez!!   Recent inviata, acum si aterizez!! Icon_minitime

Back to top Go down

Recent inviata, acum si aterizez!!
Back to top 
Page 1 of 1