My Wish....
Iti place distractia?^^..Iti place ..Nu???Pe forumul nostru distractia e in top...Tot ce trebuie sa fac ie sa te inregistrezi!

Iti place sa te distrezi...huh..???Iti place rpg-ul..Nu?Atunci intra in lumea noastra..Cu un singur CLIK,poti deveni unul de-al nostru..Nu mai astepta si inregistreaza-te..^^

HomePortalSearchRegisterLog in
Welcome...dragi vizitatori...sper ca va aveti distra pe forumul meu RPG!

Heya mey, am picat p'aici interviu cu je inca unu

Go down 
AuthorMessage
Yoruichi
°•°Bleach Maniac°•°
°•°Bleach Maniac°•°
Yoruichi

Cancer Dog
Numarul mesajelor : 23
Reputatie : 0
Data de inscriere : 27/06/2009
Varsta : 25

Heya mey, am picat p'aici interviu cu je inca unu Empty
PostSubject: Heya mey, am picat p'aici interviu cu je inca unu   Heya mey, am picat p'aici interviu cu je inca unu Icon_minitimeSat Jun 27, 2009 8:34 pm

Heyaa all! Am 14 ani sunt nascuta pe data de 26 iunie 1994 ziceti-mi Yoru sau Yoruichi , sunt in zodia rac.Sun o fire mai dura,oleaca baietoasa,amabila si imi ajut prietenii pe cat posibil, pot sa fiu prietena pentru totdeauna sau dusmanca pentru totdeauna.Depinde de persoana respectiva...well, imi place sa am prieteni cat de multi [dar adevarati]. Dupa o perioada de timp [scurta] deja cunosc oamenii care sunt de treaba si care nu,chiar daca la inceput par a fi 'best friend' imi dau seama mai tarziu ca nu sunt (asta numai in cazul in care nu sunt de incredere), imi pastrez calmul,dar ma enervez repede si cand sunt provocata la cearta nu dau inapoi, asa ca nu ma puneti in situatii de-astea ca sunt crazy.aca careva se atinge de blidu' meu cu mancare o dat de rau!!!Daca careva incerca sa ma minta si observ(oricum observ) imi pierd increderea in acea persoana si nici nu o sa mi-o mai recapat.Asa ca nu intindem coarda ><"
*Anime-uri favorite:
-Bleach
-InuYasha
-YYH
-MMP
-Melacholy of Suzumya Haruhi
-Rosario+Vampire
-Sailor Moon [ e anime-ul copilariei]
-Ghost Stories
-Death Note
-Kaleido Star
-Lucky Star
-Vampire Knight
-Full Metal Panic(F?)
-Full Metal Alchemist etc.
*Ca personaj favorit: Yoruichi
*Imi place: sa ma relaxez in aer liber, sa desenez,sa ascult muzica,sa imi petrec timpul cu prietenii,sa stau la PC navighand pe net,sa dorm si sa joc football
*Detest: Cocolarii si pitipoancele, scoala [hate it -.-"] nici temele si tot ceea ce tine legat de materii,desi am rezultate bune,sa fiu copiata,sa 'ma duca cu zaharelul' unii oricum ma prind repede de asta chiar daca nu 'ma arat'...nu imi place sa ma arat , cum am zis imi pastrez calmul.
*Culori favorite: Alb,negru,roz,albastru,verde,mov,maro.
*Ascult cam asa:
-Hip-Hop
-Rock
-Pop [ da' rar]
-J-rock
Formatii favorite: in special cele japoneze,ale ade rock: Evanescene,The Gazette etc.
*Filme: imi plac in general cele horror.
*Carti: nu citesc , cam rar si daca citesc oricum...
Si daca as avea puteri in primul rand le-as folosi sa daram scoala si sa aranjez profii idioti o.o"Si daa vreti sa stiti cum as vrea sa crap ,ei bene as vrea sa crap storcita de un tir >.>
Cam atat intrebari?
Back to top Go down
Kitsune Kurama
† Evil † Girl †
Kitsune Kurama

Capricorn Rat
Numarul mesajelor : 685
Reputatie : 10
Data de inscriere : 26/05/2009
Varsta : 23
Localizare : ...Acolo unde esti si tu..

PostSubject: Re: Heya mey, am picat p'aici interviu cu je inca unu   Heya mey, am picat p'aici interviu cu je inca unu Icon_minitimeSat Jun 27, 2009 11:45 pm

Welcome [inca un talent la gfx Heya mey, am picat p'aici interviu cu je inca unu 699140 ]
Happy posting!!Wink

Yoruichi
°•°Bleach Maniac°•°
°•°Bleach Maniac°•°
Yoruichi

Cancer Dog

PostSubject: Re: Heya mey, am picat p'aici interviu cu je inca unu   Heya mey, am picat p'aici interviu cu je inca unu Icon_minitimeSun Jun 28, 2009 1:04 am

Merci mult de intampinare ^_^
Back to top Go down
~*~MoonShine~*~
BlackRose
BlackRose
~*~MoonShine~*~

Sagittarius Pig
Numarul mesajelor : 292
Reputatie : 5
Data de inscriere : 08/06/2009
Varsta : 24
Localizare : Wonderland

PostSubject: Re: Heya mey, am picat p'aici interviu cu je inca unu   Heya mey, am picat p'aici interviu cu je inca unu Icon_minitimeSun Jun 28, 2009 3:03 am

Hello Yoruichi!
Hey nu esti admina de pe Comunity-Anime?
Happy Posting&Have Fun!
Back to top Go down
Yoruichi
°•°Bleach Maniac°•°
°•°Bleach Maniac°•°
Yoruichi

Cancer Dog

PostSubject: Re: Heya mey, am picat p'aici interviu cu je inca unu   Heya mey, am picat p'aici interviu cu je inca unu Icon_minitimeSun Jun 28, 2009 4:08 am

Thankx you for welcome ! Ba da eo is : )) aa tu esti cumva Liquid Crazyness?
Back to top Go down
~*~MoonShine~*~
BlackRose
BlackRose
~*~MoonShine~*~

Sagittarius Pig
Numarul mesajelor : 292
Reputatie : 5
Data de inscriere : 08/06/2009
Varsta : 24
Localizare : Wonderland

PostSubject: Re: Heya mey, am picat p'aici interviu cu je inca unu   Heya mey, am picat p'aici interviu cu je inca unu Icon_minitimeMon Jun 29, 2009 4:07 am

Da Laughing Mi-ai parut cunoscuta dupa nick semnatura avatar.
Anyway welcome again!
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: Heya mey, am picat p'aici interviu cu je inca unu   Heya mey, am picat p'aici interviu cu je inca unu Icon_minitime

Back to top Go down

Heya mey, am picat p'aici interviu cu je inca unu
Back to top 
Page 1 of 1